O mne

Zdravím vás,

20171114_153926-1-01vítam vás na tomto blogu, ktorý je o všetkom, čo sa deje v mojom živote. Ako hovorí popis blogu: “Blog o živote jedného ambivalentného introverta”. Je to skutočne tak. Som niečo ako ambivalentný introvert. Písala som o tom v niektorých článkoch, ktoré tu nájdete.

O čom je tento blog? Ako som spomenula, je o mojom živote. Všetko, čo sa udeje je tu. Až na čisto súkromné veci, pochopiteľne. Ale väčšinou píšem o tom, čo sa deje. Takže tu môžete nájsť články o mojom psychickom rozpoložení, pretože písanie je pre mňa terapiou, články o písaní, moju poetickú i prozaickú tvorbu. A tiež nejaké tie úvahy, zamyslenia a tak.

Blog je určený pre všetkých, ktorí radi čítajú a chcú sa dozvedieť, aké to je žiť s depresiou, čo sa človeku v tej chvíli môže odohrávať v hlave. Ale tiež pre tých, ktorí majú radi literatúru a samozrejme aj pre samotných autorov.

Aby som sa vám predstavila. Volám sa Dominika, no v internetovom svete som známa (alebo neznáma) pod prezývkou Elizabeth. Mám 22 rokov a narodila som sa v Brezne, no teraz žijem na západnom Slovensku v jednej pohraničnej dedine.

Po základnej som šla študovať na strednú v odbore marketing, no potom som prestúpila na SOŠ Jozefa Čabelku a tam pokračovala v štúdiu odboru sociálno-výchovný pracovník.

A teraz? Teraz sa naplno venujem písaniu. Vyšli mi už dve knihy: Slovo je nádych (Art Floyd, 2016) a Odtiene dúhy (Art Floyd, 2017), ktoré nájdete v sekcii Moje knihy, po prejdení myšou na kartu O mne.

Tak nech sa vám tu páči. 🙂 Rozhodne sa nebojte komentovať a sledujte ma na sociálnych sieťach, ktoré nájdete na blogu. 🙂

podpis